Wakacje za nami

Wakacje za nami. Był to czas aktywnej zabawy, wielu atrakcyjnych wycieczek, świetnych spektakli teatralnych i mnóstwa zabawy. Nasze wakacje były tematycznymi miesiącami – lipiec- „Morska przygoda” oraz sierpień „Miesiąc Kolorów” . Nasze przedszkolaki odwiedziły kilka bardzo ciekawych i nie koniecznie dużych miejsc. Dwukrotnie byli w Jarosławcu, gdzie podczas pierwszej wycieczki poznali proces powstawania bursztynów oraz sposoby ich wykorzystywania a wszystko to w „Muzeum bursztynu”. Kolejnym miejscem zupełnie malutkim, ale cudownie kolorowym i bardzo gorącym było Motylarium. Dzieci zachwycone kolorami, delikatnością i różnorodnością do dziś wspominają tą wyprawę. Nasze maluchy natomiast odwiedziły Mini ZOO w Wiciu, gdzie Pan Tomek właściciel ZOO dba o wszystkie zwierzaki i pozwala na bliższe zapoznanie się z jego mieszkańcami. Zwieńczeniem był wspólny wyjazd do Multikina na film pt. Epoka lodowcowa „Mocne uderzenie”. Wszystkie spektakle teatralne uczące i z morałem. Sezon wakacyjny uważamy za bardzo udany i już czekamy na kolejne wakacje.

Zobacz nas na Facebook'u